ذوالنور: روند افزایش طلاق در جامعه ریشه‌یابی شود

به گزارش شکورنیوز از قم، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور در نخستین جلسه ستاد ساماندهی جوانان در سال ۹۸ که ظهر امروز در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد، در مورد طلاق و علت‌های آن گفت: باید قدری بیشتر به ریشه‌ها برگردیم، اگر یکی از دلایل طلاق این است که زوجین‌ نتوانستند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، باید به دنبال چرایی ماجرا هم رفت.

وی افزود: جوانان در فضای مجازی هیچ محدودیتی ندارند، میدان فاسد شدن را برای جوانان درست کردیم بعد می گوییم چرا آمار طلاق بالا می‌رود؟ متاسفانه همه زمینه‌های لازم برای سقوط، تزلزل و فاسد شدن جوانان فراهم شده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علت اینکه تفاهم بین برخی زوجین مشاهده نمی‌شود به این خاطر است که تنوع و دسترسی به جنس مخالف به راحتی در فضای مجازی وجود دارد و در نتیجه شاهد خیانت‌های گسترده زوجین به هم هستیم.

ذوالنور صرف تحقیق و تفحص در مورد مقوله طلاق را کافی ندانست و یادآور شد: نباید پشت یک سری الفاظ اتو کشیده باشیم ولی از اعماق موضوع غفلت کنیم، در واقع در تحقیقاتی که در مورد علل طلاق انجام می‌شود باید به دنبال ریشه‌ها و چند قدم عقب تر نیز باشیم و به گزارش بسنده نکنیم.

سامانه پیامک : ۳۰۰۰۸۸۳۰۳۰۳۰۰۰پست الکترونیک: info@zakernews.ir

قالب وردپرس