آمار غیرقابل کنترل قتل با چاقو در لندن/ فعالیت ۱۰۰۰ باند موادمخدر+فیلم

مرگ ومیر براثر ضربات چاقو در انگلستان غیرقابل کنترل است.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش شکورنیوز، آمار چاقوکشی در انگلیس به شدت در حال افزایش است؛ از ابتدای سال ۲۰۱۹، ۸۴ نفر بر اثر ضربات چاقو در لندن جان خود را از دست داده‌اند. سال گذشته در شهر لندن سال خونین لقب گرفت؛ براساس گزارش‌های آژانس ملی جرم و جنایت لندن، در سال ۲۰۱۸ تعداد ۱۳۲ نفر در شهر لندن به علت چاقوکشی کشته شدند.

مسئله‌ای که بسیار مهم است، افزایش این معضل در انگلستان است؛ از اوایل ماه ژوئیه، اسکاتلند یارد ۷۸ تحقیق در مورد قتل در لندن براثر ضربات چاقو را آغاز کرده است؛ براساس آمار این مرکز سال گذشته در انگلیس و ولز ۴۳ هزار جرم چاقوکشی رخ داده‌است که بالاترین میزان در طول تاریخ این کشور بوده است؛ در سال گذشته فقط ۱۳۲ نفر توسط چاقو به قتل رسیده‌اند یعنی در هرماه ۱۸ نفر در شهرلندن با چاقو کشته شدند.

درجدول زیر تعداد کشته‌شدگان توسط چاقو در دهه‌ گذشته نمایان است:

براساس این جدول، ۱۱۶۳ نفر در دهه‌ی گذشته جان خود را از دست داده‌اند.

براساس گزارش‌های آژانس ملی جرم و جنایت شهر لندن، یکی از دلایل این خشونت در شهر لندن، تجارت باندهای مواد مخدر است؛ بیش از ۱۰۰۰ باند مواد مخدر در این شهر وجود دارد که سالانه ۱٫۸ بیلیون پوند درآمد کسب می‌کنند؛ این تعداد نسبت به سال ۲۰۱۸، ۴۰درصد افزایش داشته‌است.

 این باندها برای جابجایی مواد مخدر از نوجوانان و جوانان آسیب‌پذیر استفاده می‌کنند؛ این جوانان برای کنترل بازار بایکدیگر درگیر می‌شوند؛ در این درگیری بسیاری از نوجوانان و جوانان براثر ضربات چاقو کشته می‌شوند.

به گزارش اکسپرس، پلیس لندن برای مقابله با افزایش چاقوکشی آمار ایست‌های بازرسی خود را افزایش داده است؛ با این‌ حال مؤسسات حقوق بشری در انگلیس معتقدند که آمار قربانیان ناشی از حمله با چاقو به این زودی کاهش پیدا نخواهد کرد.

 

آمریکا|بخش‌هایی از نیویورک بازهم زیر آب رفت+فیلم و تصاویرثبت ۱٫۴ میلیون خودکشی در آمریکا فقط در یک سال!/ هر ۱۲ دقیقه یک آمریکایی خودکشی می‌کند!تیراندازی مرگبار در فرانسه؛ ۲ گردشگر بین قربانیان هستندفیلم/ آمریکا، تهی از درون؛ زیرساخت‌های نیویورک زیر باران فلج شد

سامانه پیامک : ۳۰۰۰۸۸۳۰۳۰۳۰۰۰پست الکترونیک: info@zakernews.ir

قالب وردپرس